Q: Де ім'я 'Antergos "прийшли і як ви вимовляєте його?

antergos, вимова відео, є Галісійська слово (сенс: предки) який був обраний "щоб зв'язати минуле з сьогоденням". Це для позначення великого зміни в проекті, а також повагу до попередньої ітерації проекту, CinnArch.

Q: Чому зображення ISO настільки великий, коли я не можу встановити без підключення до Інтернету?

ISO образ включає в себе необхідний мінімум, необхідний для запуску GNOME і Cnchi. Ми оброблені розмір вниз стільки, скільки це можливо з GNOME в якості DE. Однак, ми розуміємо, багато користувачів не мають легкий доступ до високошвидкісних з'єднань. There is a 'Minimal ISO' which uses Openbox and includes nothing more than what's required to run Cnchi.

Q: Це Installer Antergos, Cnchi, вилка установки Ubuntu, Всюдисущість?

Чи не, Cnchi є оригінальний проект. Вона завжди була наша мета, щоб зробити процес установки якомога простіше. Причина є помітні подібності в інтерфейсі між двома монтажниками простий: Коли ми вперше приступили до створення Cnchi, ми використовували Ubiquity в якості моделі для користувача інтерфейсу, тому що він був де-факто стандартом для «простих монтажників» в той час,.

Q: У чому полягає унікальність Antergos?

На системному рівні, немає ніякої різниці між Antergos і Арка. При запуску Antergos, ви працюєте Arch Linux. Різниця в тому, філософський. Де Arch призначений «для компетентного користувача Linux®», Antergos є «для всіх». (--Примітка боку: Ви почнете бачити це в нашому брендингу дуже скоро) Спільнота Antergos вітає всіх, хто хоче взяти участь. Нові користувачі не повинні боятися поставити запитання на форумі або IRC каналах.

Q: Що для робочого ви приділяти більше уваги?

Ми намагаємося, щоб переконатися, що всі робочі столи отримують рівну кількість уваги. Хоча, його неминучий, що ми знайшли б більше речей в «тонке налаштування» в настільних комп'ютерах, які ми використовуємо на наших власних системах. Наш лідер проект використовує GNOME вірно. Я сам не можу так працювати, як правило, я кориця. Хоча я покладаю великі надії на нового KDE 5. Якщо я правильно пам'ятаю,, дві інші розробники використовують Openbox і Xfce, відповідно,. Так насправді у нас є більшість баз покриті (добре GTK на основі будь-якому випадку).

Q: Є робочого столу GNOME за замовчуванням середу?

Так. GNOME за замовчуванням.

Q: Не вдається встановити необхідні пакети. Cnchi не може продовжувати

Це повідомлення про помилку, що я називаю «досить» помилкою. Це не дає технічну інформацію. Воно повинно бути показано користувачеві, і тільки пояснює кінцевий результат помилки, яка сталася. Фактична помилка може бути будь-яка кількість речей,. Перше, що потрібно зробити, це перевірити /tmp/cnchi.log починаючи з останнього запису і працювати ваш шлях назад і подивитися, якщо що-небудь виділяється. Якщо його питання дзеркало, ви побачите щось про невдалі з'єднань. Ми працюємо над поліпшенням як Cnchi обробляє ситуації, коли дзеркала не вдається. Деякі з цієї роботи буде перетворити його в майбутній 0.8 реліз.

(Відвідувань 27,722 раз, 17 Відвідувань сьогодні)

Pin It на Pinterest

Поділитися цією