Q: Where did the name 'Antergos' come from and how do you pronounce it?

antergos, вимова відео, is a Galician word (meaning: ancestors) which was chosen "to link the past with the present". Це для позначення великого зміни в проекті, а також повагу до попередньої ітерації проекту, CinnArch.

Q: Why is the ISO image so big when I cant install without being connected to the internet?

ISO образ включає в себе необхідний мінімум, необхідний для запуску GNOME і Cnchi. Ми оброблені розмір вниз стільки, скільки це можливо з GNOME в якості DE. Однак, ми розуміємо, багато користувачів не мають легкий доступ до високошвидкісних з'єднань. We've been working on a 'Minimal ISO' which will use Openbox and include nothing more than what's required to run Cnchi. Ми очікуємо, випустити перший Мінімальна ISO протягом наступних декількох місяців (з жовтня 2014).

Q: Is the Antergos Installer, Cnchi, вилка установки Ubuntu, Всюдисущість?

Чи не, Cnchi є оригінальний проект. Вона завжди була наша мета, щоб зробити процес установки якомога простіше. Причина є помітні подібності в інтерфейсі між двома монтажниками проста: Коли ми вперше задалися метою створити Cnchi, we used Ubiquity as a UI model because it was the defacto standard for 'easy installers' at the time.

Q: What is unique about Antergos?

На системному рівні, немає ніякої різниці між Antergos і Арка. При запуску Antergos, ви працюєте Arch Linux. Різниця в тому, філософський. Where Arch is designed 'for the competent Linux® user', Antergos is 'for everyone'. (--side Примітка: Ви почнете бачити це в нашому брендингу дуже скоро) співтовариство Antergos вітає всіх, хто хоче взяти участь. Нові користувачі не повинні боятися поставити запитання на форумі або IRC каналах.

Q: What desktop do you give more attention to?

Ми намагаємося, щоб переконатися, що всі робочі столи отримують рівну кількість уваги. Хоча, its unavoidable that we'd find more things to 'fine-tune' in the desktops we use on our own systems. Наш лідер проект використовує GNOME вірно. Я сам не можу так працювати, як правило, я кориця. Хоча я покладаю великі надії на нового KDE 5. Якщо я правильно пам'ятаю,, дві інші розробники використовують Openbox і Xfce, відповідно,. Так насправді у нас є більшість баз покриті (а GTK основі в будь-якому випадку).

Q: Is GNOME the default desktop environment?

Так. GNOME за замовчуванням.

Q: Can't install necessary packages. Cnchi не може продовжувати

This error message is what I call a 'pretty' error. Це не дає технічну інформацію. Воно повинно бути показано користувачеві, і тільки пояснює кінцевий результат помилки, яка сталася. Фактична помилка може бути будь-яка кількість речей,. Перше, що потрібно зробити, це перевірити /tmp/cnchi.log починаючи з останнього запису і працювати ваш шлях назад і подивитися, якщо що-небудь виділяється. Якщо його питання дзеркало, ви побачите щось про невдалі з'єднань. Ми працюємо над поліпшенням як Cnchi обробляє ситуації, коли дзеркала не вдається. Деякі з цієї роботи буде перетворити його в майбутній 0.8 реліз.

(Відвідав 26,024 раз, 16 відвідування сьогодні)

Pin It на Pinterest

Поділитися цією